Przedszkole Tęczowa Dwójeczka

Grupy zajęciowe 2023/2024

Wiewiórki

“Wiewiórki” to grupa dzieci 5/6 letnich “Tęczowej Dwójeczce”. Nauczycielki pracujące w grupie to: mgr Małgorzata Celarek, mgr Wanda Rybak oraz mgr Kinga Kawka . W codziennych zajęciach pomaga nam Pani Beata L. Nasza grupa liczy 26 dzieci, wśród których jest 14 dziewczynek i 12 chłopców. Realizujemy program “Wychowania Przedszkolnego” i przygotowujemy się do podjęcia nauki w szkole. Lubimy zabawy muzyczne, zabawy ruchowe i zajęcia plastyczne.

Liski
Do grupy dzieci “Liski” uczęszczają dzieci 3, 4- i 5-letnie. Grupa liczy 25 dzieci, 12 dziewczynek i 13 chłopców.
Część dzieci z grupy uczęszcza kolejny rok ,a część pierwszy rok do naszego przedszkola. wychowawcą grupy jest:
 mgr Monika Kaszca, a pomaga jej p. Beatka F.
Jeżyki
Do grupy “Jeżyki” uczęszczają dzieci 3,4-letnie. Grupa liczy 27dzieci, wśród których jest 14 dziewczynek i 13 chłopców. Nauczycielki pracujące w tej grupie to: mgr Daria Wąsowicz oraz mgr Patrycja Szafrańska, a pomaga nam Pani Beata Z.
Dzieci są pogodne, uśmiechnięte, aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć dydaktycznych.  Z chęcią poznają nowe wierszyki, piosenki i rymowanki. Wychowankowie lubią  spędzać czas na placu zabaw.
Sowy
Do grupy “Sowy” uczęszczają dzieci 6-letnie. Jest to najstarsza grupa w przedszkolu Grupa liczy 26 dzieci. Nauczycielki pracujące w tej grupie to: mgr Patrycja Szafrańska oraz mgr Joanna Kolarczyk, a pomaga nam Pani Iza.
Proszę się nie sugerować nazwą” SOWY” nasza grupa w ciągu dnia jest pełna energii, radości i pomysłów.  
Żabki
“Żabki” to najmłodsza grupa w naszym przedszkolu. Należą do niej dzieci 3 – letnie. Grupa liczy 25 dzieci. Nauczycielki pracujące w grupie to: mgr Alicja Gawron oraz mgr Kinga Kawka. W codziennych zmaganiach pomaga nam Pani Mariola i Pani Monika 

Nasze maluszki uczą się zasad współżycia w grupie, doskonalenia samodzielności oraz kształtowania codziennych nawyków higienicznych. Pociechy chętnie wykonują prace plastyczne, śpiewają, uczestniczą w zabawach ruchowych. Oprócz realizacji Podstawy programowej uczestniczą 2 razy w tygodniu w zajęciach języka angielskiego. 

 
Skip to content